Un viitor politist din Teleorman a lovit un pieton, apoi s-a filmat in timp ce conducea masina cu parbrizul spart si cantand manele
Un tânăr viitor polițist, aflat în practică la o secție rurală din județul Teleorman, a accidentat un pieton, pe urmă a fost filmat de pasagerul din dreapta în timp ce conducea mașina cu parbrizul spart și cânta manele. Conducerea Inspectoratului de Poliție Județean (IPJ) Teleorman a anunțat că a demarat o anchetă internă.
