Minerii protesteaza din nou in Capitala
Angajaţii complexului sunt nemulţumiţi că societatea nu vinde energie şi se tem pentru locurile lor de muncă. Principalul vinovat de această situaţie este, în opinia lor, ANRE, care ar sprijini producătorii de energie regenerabilă.
